Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-02-2010, 12:12 AM   #9 (permalink)
yüsra
Üsteğmen

Tesekkür: 511
216 Mesajinıza toplam 1,270 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura about
Standart Cevap: Bugün bir dilek tutun

Alıntı:
gunesim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bugün dilek tutun!</SPAN>

Mynet Astroloji Danışmanı iremSu, 12 yılda bir gerçekleşen Venüs'ün Jüpiter'le kavuşumuna dikkat çekti.

İremSu, "Bugün 04:14 itibariyle Venüs gezegeni Jüpiter'le 07:00 Neptün gezegeni chiron astreodi ile gökyüzünde kavuşmuş olacaklar. 12 yılda bir gerçekleşen bu olayda, Neptün gezegeninin chironla olan kavuşumunu şu anda yaşayanların bir daha görebilmesi mümkün değil. Neptün'ün zodyaktaki tüm burçlardan geçişi 15 yıl çarpı 12 burç=180 yıl olduğunu düşünürsek biz insanoğlu için ne kadar önemli olduğunu anlayabiliriz. Bu iki oluşumun sizleri tüm sıkıntılarınızdan kurtarmasını, mutluluklarınızı misliyle artırmanızı, isteklerinizi gerçekleştirmesini, yaralarınızı sarmasını, sizi bereketlendirmesini diliyorum. Bugün bir dilek tutmayı unutmayın" dedi.

(Alıntı)

biz evrenşn sadece ufak bir boyutunda yaşıyoruz ..kimbilir her saniye ne kozmik olaylar oluyordur biizm bilmediğimiz boyutlarda..jüpüter venüs birbirinden haberdarmı acaba..

bir dilek tutmamız için bir bahane sunduğun için teşekkür ederiz..ben tuttum bir tane..
yüsra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla