Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-02-2010, 07:38 PM   #93 (permalink)
appetite for destruction
Teğmen

Tesekkür: 209
86 Mesajinıza toplam 454 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
appetite for destruction will become famous soon enoughappetite for destruction will become famous soon enough
Standart Cevap: Çekim Yasası Hikâyelerimiz...

Alıntı:
chnchn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Malumunuz dün 14 Şubattı. Herkes takmış koluna kız arkadaşını geziyordu şehir merkezinde. Gördüğüm her çift hoşlandığım kızı hatırlatıyordu bana. Keşke diyordum O nu görsem de biraz konuşsam. Derken köşeyi dönünce O nu gördüm. Tabiki de buruk bir mutluluk kapladı yüreğimi 14 Şubatı Onsuz yaşamak nedeniyle.

Ardından kendi kendime dedim ki :

-Madem O nu görmek istedin ve gördün , O nun seni sevmesini istesen sevecek mi ?

Herzaman ki gibi beni sevmesini diledim. Ardından biraz daha ilerleyince benden hoşlanan bir kız arkadaşı gördüm ve bu çekim yasası iyicene kafamı karıştırdı :) Herşeyde tutuyor bir tek O nun benden hoşlanması ihtimalinde tökezliyor. Yapma bunu bana çekim yasası :))
benim durumumda sana çok yakın.
ama çekim yasasına olan inancını yitirme sadece doğru zamanı bekliyor gerçekleşmek için.
appetite for destruction isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla