Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-02-2010, 12:58 AM   #8 (permalink)
fatamorgana
Teğmen

Tesekkür: 1,259
141 Mesajinıza toplam 878 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fatamorgana is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: fatamorgana'nın günlüğü

Canım günlüğüm işte yine geldim..
İyi ki burda bir günlük açmışım. Çünkü az önce günlüğüme baktığımda birşey farkettim. Bir gün içerisinde çok güzel anlarım, anılarım, yaşantılarım oluyor.. Ama sanırım şükretme konusunda ilerleyemedim ki, bunları değişim olarak görüp yazma gereği duymamışım günlerdir.
Bu sabah ( öğlen) güne çok güzel uyandım.
Uyandığımda yüzüm gülüyordu.
Artık beni yormayan, çok güzel rüyalar görüyorum.
Sabah olsun diye sabırsızlanarak uyuyorum geceleri.
Her sabah uyandığımda, acaba bugün ne heyecanlar yaşacağım diye soruyorum kendime.Kimbilir ne güzel olayları kendime çekeceğim, ne güzel dostları hayatıma çekeceğim diye..
Artık evden çıkarken hiç telaş etmiyorum.Herşeyi yetiştireceğimi biliyorum. Zamanımı iyi kullanıyorum.
Artık eski canlılığıma kavuştum. Küçücük şeylerde bile ani mutluluk reaksiyonu veriyorum yine eskisi gibi.
Endişeli olduğum konularda hemen düşünce ve duygularımı tersine çeviriyorum.Sanki o konuyla ilgili hep olumlu şeyler yaşamışım, olumsuz bir sonuç yaşama ihtimalim yok diye düşünüyorum.
Allah'a şükrediyorum ki iyi bir işim var. İşimi seviyorum.Her gün çok sevdiğim işime heyecanla gidiyorum.İnsanın keyif aldığı bir işi yapması gerçekten çok güzel. Hem çalışıyorum, hem çok keyifli zaman geçiriyorum. Maaşım da çok bereketli..
Allah'a şükrediyorum ki, sağlığım çok iyi. Ama beslenme konusunda dikkatli olmam lazım
Sevdiğim şehirde çalışıyorum. Sevdiğim dostlarım var. Dostalarımın sayısı artıyor.
Bana birşeyler vermeyen, benim de katkıda bulunmama kapalı olan kişiler hayatımdan uzaklaşıyor son günlerde.
Pozitif düşüncelerim her gün kat kat artıyor. Düşüncelerimi nasıl kontrol edebileceğimi öğreniyorum.
Sevdi mi koşulsuz seven birisiydim. Artık bu özelliğimi herkes üerinde kullanıyorum.
Sadece küçük bir sorunum kaldı. 2 tane isteğim var. Bunlardan her geçen gün bağımsızlaşıyorum. Ama tam bağımsızlığa ulaşamadım hala
EFT vE SEDONA yı öğrenmek istiyorum..
Biraz da olumla yapayım hazır burdayken..
Ben özelim. Bu dünyada benden bir tane daha yok.
Hayatı seviyorum. Hayat çok kolay. Hayat çok eğlenceli
Her geçen gün olumlu yönde değişiyorum. Değişme hızım süper..
Anı yaşıyorum. Anın tadına varıyorum carpediem..
Enerji doluyum her an. Bu enrjimi her yere götürüyorum beraberimde.
Karşıma her gün bir sürü fırsat çıkıyor. BEN bu fırsatları görmeyi seçiyorum.
Kendimi seviyorum. Zihnimi, bedenimi, tüm hücrelerimi..
Sevgi doluyum. Sevgimi heryere yayıyorum. Herkese..
Mutluyum, beni mutlu eden insanları hayatıma çekiyorum. İnsanları mutlu etmekten, onlara yardım etmekten zevk alıyorum.

Bu yaptığım olumlamaları zihnim hemen kabul ediyor. Çünkü bütün bunların gerçek olduğuna dair bir sürüü ispatım var. Zihnim bunları hemen evrene gönderiyor..

fatamorgana isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla