Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-02-2010, 07:35 PM   #7 (permalink)
yunus balığı
Teğmen

Tesekkür: 2
10 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yunus balığı is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Affetme ve Sevgi Meditasyonu

selam... özlem hanım merhabalar... çok güzel şeyler yazıyorsunuz. ben affetme ve sevgi metidasyonunu indirdim. dinlemeye başladım... yalnız her gün mü dinlemem gerekiyor. telkinler gibi konsantre olmadan mı yoksa konsantre olarak mı dinlemem lazım.. ben işyerinde kulaklıkla dinliyorum... bu sorun yaratır mı... cevaplarsanız teşekkürler... size mesaj yazmak istedim ama yazamadım... ayrıca şunu söylemek istiyorum...

ben telkinleri kasımdan beri dinliyorum. sırasıyla ego, suçluluk duygusu, sosyal fobi, sosyallik artırıcı, kendine güven, topluluk önünde konuşma telkinlerini 80 er saat dinledim,,, fakat bende hiç bir değişim yok,,,,

ne yapmam gerekiyor lütfeeen yardımcııı olurmusunuz... sitede bunu bir çok yere yazdım ama siteye üye arkadaşlar sağolsunlar.... yardımcı olmaya çalıştılar.... yalnız bende hiç değişiklik yok...hayatımı değiştirmek istiyorum... hayatımda yolunda gitmeyen birçok şey var.... şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim...
yunus balığı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla