Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-02-2010, 06:17 PM   #8 (permalink)
melodiss
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of
Standart Cevap: Toplu Enerji/Şifa Gönderim Çalışması

genco özellikle yapman gereken bişey yok sadece başlıyoruz dediğimde sessiz bi yer bulup gözlerini kapatıp paylaşmış olduğum meditasyonu yapmalısın 20 dk bunun için yeterli 20 dknın sonunda ise seni engelleyen tüm bilinç altı çöplerinden kurtulduğunu düşünerek yerine pozitif duyguları yerleştirmelisin burda olumlamalar yapabilisin bu eksik olduğunu düşündüğün bi yönün için de olabilir mesela

KENDİNİ İFADE ETME:Ben kendimi sevgi ile ifade ediyorum.
Ben kendimi sevgi ile ifade ettiğimi biliyor ve inanıyorum.
Ben kendimi sevgi ile ifade ettiğimi kabul ediyorum.
Ben kendimi sevgi ile ifade ettiğim için kendimi takdir ediyorum.
Ben kendimi sevgi ile ifade ettiğim için şükrediyorum.

yada

SEVGİ:Ben kendimi seviyorum.
Ben kendimi olduğum gibi seviyorum.
Ben kendimin olduğu gibi olmasına izin veriyorum.
Ben herkesi seviyorum.
Ben herkesi olduğu gibi seviyorum.
Ben herkesin olduğu gibi olmasına izin veriyorum.

sonradaki 10dk içersindede kendinize yada istediğiniz birisine yada olmasını istediğiniz bir olaya pozitif enerjinizi yolladığınızı imgeleyin şimdilik bu kadar

cagsen hoşgeldin http://www.hayatimdegisti.com/forum/dayanisma-hatti/ incelemeni sonra bir daha yorum yapmanı tavsiye ederim

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla