Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-02-2010, 01:03 AM   #890 (permalink)
darkdays
Teğmen

Tesekkür: 12
113 Mesajinıza toplam 576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
darkdays is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: HO'OP ARINMA HATTI

bende denemeye çalşıorum dogrumu yapıorum bilmiorumm ama 2 kere biişi oldu ama benm yapmamdan mı kaynaklandı emin deilim..kuzenmin dişi ağrıyorduu bunun bütün sorumulusu benim Allahım onun dişini ağrımasna sebeb olan içimde her ne varsa lütfen beni affet seni seviyorum teşşekkür ederim dedm ve sonra 4 cümleyi tekrarladım.. kuzenmn diş ağrısı geçti hemde hemen...
telefon kablolarında problem varıdı internete de girmiordu haliyle şağıda sorunu çözmeye çalışan işçilere sordum ve yarın ögelene kadar gelmez dediler.. bende o anda şakasına dedm aslında bunun bütün sorumlusu benim dedm ve o 4 lüyü tekrar ettm bile denemez bikere sölediğim bişeydi ve öylesine can sıkıntısı msni açmaya koyuldum ama açılmıcanı biliyordumm bi baktım internet gelmş telfon gelmiş :) bunları ben mi yaptım simdi bilemiyorum ama birini arıoyorum internet ortamında o kişisinin beni bulmasnı sağlayabilrmiyim bu yntemle yada benm o kişiyi bulmamı ..çok mu sey istiorum ki :)
darkdays isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla