Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-02-2010, 10:42 AM   #8 (permalink)
_pretty_
Teğmen

Tesekkür: 196
52 Mesajinıza toplam 237 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_pretty_ is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: kekemelik için hangi telkinleri kullanmalıyım:?

Alıntı:
mehmet_8181 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşım, merhaba. diğer arkadaşların söylediği mp3'lerin dinlenmesi gerekir tabii ki ... ama bende de aynı sorun var. ürünler bölümünde kişisel gelişim kısmı var. işte orada sadece bu soruna ilişkin "kekemelik" konusunda cd var. onu dinlemelisin.

ben bu cd'lerden habersizken sadece okuduğum bir kitapta yazılanları net şekilde uygulayarak %95 oranında bu kusurdan kurtulmuştum. sonra yine başladı ama bu sefer hem o tekniği tekrar uygulayıp hem de bu bahsettiğim telkin mp3'ünü alacağım. 50 lira zaten çok değil. inşallah bu sefer tamamen kurtulacağım.

ayrıca daha önce kekemelik kursuna gitmiş ve bir arkadaşla tanışmıştım. bana bir mp3 gönderdi ofeyla ...'nin "güle güle kekelemek" cd si. yine bununla ilgili. bende mevcut. istersen sana yollayabilirim...

merhaba benimde kardeşim şuan tedavi görüyor.Ama çok değişiklik görmedik.Acaba bahsettiğiniz cd den banada gönderebilirmisiniz.güzel açıklayıcı yorumunuz için çok teşşekkürler..