Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-02-2010, 05:04 AM   #5 (permalink)
yeni bir hayat
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future
Standart Cevap: kekemelik için hangi telkinleri kullanmalıyım:?

Alıntı:
tanner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu web sayfasını tesadüf eseri buldum. Yıllardır kekemeyim. okul yıllarından bu yana kekemeliği yenme çalışmalarım eğzersizlerim oldu ama başaramadım. eksik olan bir şey var dı. yalnız ken normal konuşuyorum ama dışarıdda mutlaka takılıyorum. eksik olan şeyin bilinç altın da olduğunu farkettim.....
Nerden ve Hangi telkin cd lerinden başlamöalıyım.? yardımcı olursanız. sevinirim...
Merhabalar tanner;

Yanımıza hoşgeldiniz öncelikle..

İlk etapta Ego güven güçlendirici ve suçluluk duyguları telkinleri ile başlayınız..Kendine güven telkinini de bu telkinlerle birlikte dinlemenizi önersek de ilk 15 gün bu iki telkine ağırlık veriniz..

"hayatimdegisti" rumuzlu Atakan Bey'den bu konuda özel telkin için yardım da isteyebilirsiniz..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla