Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-02-2010, 07:13 PM   #34 (permalink)
phantomm
Çevirmen

phantomm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,233
548 Mesajinıza toplam 2,918 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud of
Standart Cevap: Olumsuz içerikli müzik yazmayın bilinçaltımızı kirletmeyin kampanyası

Ben artık şarkılara çok dikkat ediyorum.Çünkü duyduğumuzda katılıp söylüyoruz ya da hemen tutup bizi başka hüzünlü alemlere,anılara götürebiliyorlar..Yani işe HİSLERİMİZ katışıyor.Ve tüm o sözler,acı bilinçaltımıza yazılıyor.Daha keyifli,olumlu şarkılar dinliyorum bu yüzden artık.

Bu konuda dikkatimi çeken başka birşey daha.Çocukların şarkı söylediği bi program var ya bu aralar...Orda küçücük çocuklar yeri geldiğinde o kadar ağır sözleri olan şarkılar söylüyorlar ki..Hele bi tanesi var yüzünden acı okunabiliyor çocuğun şarkı söylerken.Yaptıkları iş çok güzel,hepsi de çok başarılı çocukların ama o umutsuz şarkıları o kadar hissederek söylemeleri sonrasında nasıl bi hayata sahip olacaklar çok merak ediyorum.İsimlerinin önünde "küçük" eklentili türkücüler çok mutlu olamadılar takip ettiğim kadarıyla..