Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-02-2010, 12:53 AM   #8 (permalink)
Nesira

Nesira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 284
143 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nesira will become famous soon enoughNesira will become famous soon enough
Standart Cevap: güzel sivilcelere,lekelere veda

Malesef bende ergenlik çağımdan beri bu sorun, hem de fazlasıyla mevcuttu.. Kullanmadığım sabun-krem-ilaç kalmamıştı.. En sonunda doktorların imzayla verdiği ve yurt dışında yasak olan bir ilaç aldım, bazılarınız bilir.. 6 ay dudaklarım, yüzüm, göz kapaklarım deri döküntüleri haliyle, kupkuru vaziyette gezdim. Ama sivilcelerime çözüm oldular hamd olsun..

Tek sorunum sivilce skarları (izleri) idi.. Geçen sene ocak ayında pahalı bir operasyonla cildime lazer uygulattım, tam 10 gün frenkenştayn suratından daha beter bir halde gezdim, aylar boyunca güneşe çıkamadım.. Tahmin edin ne oldu, skarlar geçmediği gibi daha büyük, daha göze çarpar hâle geldi.. Önümüzdeki hafta aynı doktora gideceğim inşAllah, dua edin benim için de, dilimden bir kaza çıkmadan halledebileyim şu işi.. Lütfen..