Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-01-2010, 04:06 PM   #6 (permalink)
muraturkom
Üsteğmen

muraturkom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
353 Mesajinıza toplam 1,516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
muraturkom is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Her gün, bir iyilik yap mutlu ol.

Alıntı:
aslanbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
muraturkom içini karartmak istemem ama böyle insanlar kaldımı acaba diyecem.ben biraz karamsar baktım. galiba kusura bakma
Önce aslan kardeşime cevap vereyim. Bu çalışma uygulamalı kişisel gelişim hareketimizin ilk ayağı Daha sonra sıradaki çalışmalarımız sizi daha da şaşırtacağa benziyor. Her gün bir iyiliği nasıl yapabiliriz? Örneğin, bindiğiniz otobüsün şoförüne günaydın, bu gün akşama kadar kazasız, stressiz bir gün olmasını dilerim. " dedikten sonra" başını kaldırıp sizin yüzünüze bakarak acaba aklından neler geçirecek. Hatta bu uygulamada şu tür yanıtlar alıyoruz. " tanıyormuyum sizi? diyorlar. Biz de cevap olarak. Hayır insani duygularla içimden geldi söyledim, diyoruz. Bu duygu o şoförüle olan diyaloğunuz ise sizi akşama kadar pozitiflik pillerinizi dolduruyor. Tıpkı bir bumerang gibi mutlu olmanın bir yolu diyelim isterseniz. Sevgi ile kalın. Hoşçakalın.

https://skydrive.live.com/?cid=2232b...4&sc=documents

hayat hiç bir zaman adil değildir.
muraturkom isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla