Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-01-2010, 11:59 PM   #9 (permalink)
muraturkom
Üsteğmen

muraturkom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
353 Mesajinıza toplam 1,516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
muraturkom is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: beni kimse anlamıyor

Alıntı:
armoni111 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
pardon bir şey soracağım siz mümin sekman mısınız?değilseniz ne olur gülmeyinama herhalde yazarsınız yazınızdaki anlatım ve marjinallik belli ediyor sıradan olmadığınızı,anlaşılmamanızın nedeni sizdeki entellektüel zekanın herkeste olmaması olabir mi acabaya da yazar değilseniz de olun mutlaka böyle soyut gibi görünen aslında somut olan yazılar hoşuma gidiyor tebrikler çok güzel olmuş
Çokdeğerli bir o kadar da kalbi güzel armoni, Bu üşenme erteleme vazgeçme başlığını kitabımda kullandım.Çünkü o başlık o konuyla et kemik gibiydi adeta.Mümin sekban yararlandığım ama kopyala yapıştır tarzında olmayıp kendime göre algılayıp yorumladığım daha bir çok kaynağı kullandım bu arada canlı kaynaklarımda öğretmen arkadaşlarımda var. Uzun zamandır, hem uygulamasını hem de raporlarını hazırladığım kişisel gelişim çalışmalarımı bir çok arkadaşımla paylaşmak istedim. Marjinallik konusunu ilk dile getiren siz değilsiniz. Çok mutlu oldum, ama tam 12 den isabet ettiniz, kimliğim konusunda ancak ben yazarlığa soyunan bir yazar değilim. Yeni Balıkesir gazetesinde bir süre makaller yazmıştım. Ayrıca bu adını koymadığım kitabımın 2. baskısına hazırlanıyorum. Bu iş beni çok keyiflendiriyor. Hepinizi çok seviyorum.

Bu arada jestinize çok teşekkür ederim.

https://skydrive.live.com/?cid=2232b...4&sc=documents

hayat hiç bir zaman adil değildir.
muraturkom isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla