Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-01-2010, 12:21 AM   #10 (permalink)
cent
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all
Standart Cevap: mezardan çıktım

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir adam gece vardiyasının ardından evine mezarlığın içinden geçen kestirme yoldan gitmeye karar verdi.Sağanak bir yağmur vardı,rüzgar esiyordu birden gecenin karanlığında yeni kazılmış bir mezarın içine düştü.Yere sert bir şekilde çarptı;ıslanmış çamura bulanmıştı.Talihsizliğine kızgındı bununla birlikte kuvveti yerindeydi ve dışarı çıkmaya kararlıydı.Böylece sıçramaya çalıştı bunun faydası olmadığı ortaya çıkınca koşarak yukarı çıkmayı denedi yine olmadı bu yüzden tırmanmayı deneyecekti ama toprak killiydi ve tutunamadı ve böylece bir köşede kıvrılıp kendini sıcak tutmaya ve sabah yardım istemeye karar verdi yerleşip uykuya daldı.
Nasıl olduysa 20 dakika sonra aynı vardiyadan mezarlıktan geçen kestirme yolu seçen başka bir adamda bu yeni kazılmış mezarın içine yuvarlandı bu adam birkaç tek atmıştı ufak tefek oldukça güçsüzdü.Yinede önce mezarın kenarına sıçramayı sonra tırmanmayı denedi ama başaramadı.Tam onbeş dakika boyunca kurtulmaya çalıştı ama boşuna tükenmiş bir şekilde karanlık ve yağmurda orda dururken ,aniden mezarın köşesinden bir ses duydu Asla buradan çıkamayacaksın dedi uğursuz ses. Fakat O çıktı sesi duyar duymaz dosdoğru fırlayıp dışarı atladı.alıntı
Bu hikaye beni harekete geçirdi bir sıçrayışta çıktım o mezardan.Bütün öğrendiğim bilgileri sonra uygularım diye sanki bir hazine gibi sakladığımı uygulamaya geçirmediğimi fark ettim.Hayallerimi ateşledim Rahatlık çukurundan dışarı fırladım.Hayatım değişti.
Ben mutluluğu seçiyorum.
Ben harekete geçmeyi seçiyorum.
Her şeye yetecek yeterli zamanım ve gücüm var
Sevgiyle Mutlu kalın

güzel paylaşımın için teşekkürler
segiyle kaldık

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla