Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-01-2010, 08:22 AM   #114 (permalink)
kumsal1980
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Mesut'un Günlüğü

Şu son iki seneme bakıyorum da şimdi sorunlarım ufak gelmeye başladı.Tabi bunda yaşadığım olayların etkisi çok oldu.Hayatta o kadar kirli insan var ki biz temiz olmak için uğraşırken kendimizi depresyonda bulduk.Aslında küçük bir olay bile önceden yaşamadığım için çok büyük geldi.Şimdi ne kadar küçük bi sorunmuş diyebiliyorum.Farkındayım ki sorunlar üzerine yoğunlaşacağımıza yaşamak gerekiyor bişeyler yapmak gerekiyor o zaman yaşam enerjimizin giderek yükseleceğini düşünüyorum.Hayat basit aslında,kabuğa çekilmek yerine,sürekli bişeyler yapmak üretmek ve hep amaçlarının olması seni hayata bağlayan temel unsular.Bazen düşünüyorum hayat basitse biz insanlar neden zorlaştırıyoruz.Bununda temelinde yaşadığımız olaylar geliyor.Karşılaştığımız olaylar ve onlara verdiğimiz tepkiler şuan ki bizi oluşturdu.o gün şunu düşündüm bende de mükemmelliyetçi yapı varmış.Şartlar istediğim gibi değilse hiçbişey yapmıyorum.Ve anladım ki bu şartlar hiçbizaman hep beraber olmayacak.Ben bekledikçe hiçbişey olmayacak.Harekete geçenler kazanıyor bir şekilde.Mantıklı olanda bu.Harekete geçen birşey enerji ile dolmaya başlar ve enerji ile doldukça ancak istediği sonuca doğru gider.Farkındalığım çok arttı.Bakalım günlüğüm hayatımda daha neler olacak...
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla