Konu: köpek-lerrr
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-06-2008, 12:39 PM   #15 (permalink)
bigci
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: köpek-lerrr

dostum seninleadasmısız
bak bende safkan bi sivas kangalı besliyorum kopegim 4 yasına girdi 96 kilo defalarca kere saldırdıgı diger köpekleri gördüm insanlara asla saldırmaz oda sadece korkdugu zaman saldırır yanında ben olmazsam saldırır dedigim gibi kopekler aslında tanıdıgımız gibi korkusuz hayvanlar degildir
dogada yasayan ala ve bozkurtlar hariç
köpekler dunyanın en tırsak hayvanlarından birisidir yüregin bi buz kutlesi gibi olursa merak etme onlar sana bi şey yapamaz en fazla yanına gelir hırlar hawlarr ısırır gibi yapar sen kaçarsan belki kowalar yakalarsa ısırır ama yanına gelip hırladıgında
ne var lann die bagırırsan korkar kaçar
ornek sabah dukkana gidiyorum sanayinin kopeklerinden biri hırlayarak yanıma kosdu
ne var lann! die bagırdım kopege :D geldigi yoldan inleyerek kacdı
bence kendine bi köpek al ve besle mümkünse büyük ve tehlikeli bi köpek olsun onunla kendine köpekleri alısdır yoksa bu korku büyük bi korkudur yenmen zor olucak en baslarda bende korkuyodm ama artık korkmuyorum