Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-01-2010, 04:21 PM   #17 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Kendi Kendine Konuşma Sorunu

Alıntı:
zynp0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Vay bee bunlar çok daha yapıcı yöntemlermiş, ben daha çok insanların bana olası bir konuşmada veya tartışmada diyebileceklerine karşılık söyleyeceklerimi düşünüyordum ama hiç bu durumlarda denemek aklıma gelmemişti. Telefon konuşmalarımda hep bir komiklik oluyor, diyeceğim şeyi aklımdan düşününce söyleyeceğim zaman sözcükler karışıyor bir de yazarak deneyeceğim
canım aslında herşeye karşı belli bir altyapıya sahip olmak lazım o konuda haklısın ama....olası tartışmalara veya kavgalara hazırlanmak aslında pek de doğru bir davranış gibi gelmedi..

neden dersen..biz böyle duruma hazırlık yaparak..aslında bu durumun olacağını ve karşımıza çıkacağını varsaymış oluyoruz..çekim yasası denen şey gerçekten varsa biz böyle birşeyin hazırlığına girerek belki de farkında olmadan kavgayı ve tartışmayı kendimize çekiyor olabiliriz..
eskiden ben de çooook kavgalara hazırlanmıştım ordan biliyorum...ve hiçbir hazırladığım söz de o anda işe yaramadı çünkü yeri gelmedi...belki de kavgaları kendime çektiğimle kaldım...
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla