Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-06-2008, 10:07 AM   #125 (permalink)
hadiya
Teğmen

Tesekkür: 8
81 Mesajinıza toplam 226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hadiya is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kabus Görüyor musunuz?

Ebru hoşgeldin daha önce başka yerlere de yazdım ama tabiki bilimsel bir düşünce değil benim sadece bir varsayım ... .şimdi bence beynimiz bizim en büyük düşmanımız daha doğrusu bilinç altımız ve biz bu bilinç altının yıllardır süren saltanatına son verip artık benim dediğimi yapacaksınz diyoruz kolaymı bı emri vermek ve onun bizi dinlemesi bu yüzden bilinç altımız buna direniyor ve seni pes ettirmek için en zayıf noktalarından birisiyle yakalıyor ...ben kendimden örnek vereyim... bende felaket ötesi köpek korkusu vardır telkinlere başladım ve ilk 3 gün rüyamda hep köpekler tarafında kovalandığımı gördüm denemek için bir günük ara verdim ve rüyalarım ilginçtir ki kesildi sonra anladım ki aslında devam etmem gerekiyor bende devam ettim 3 gün sonra vallahi billahı bak sana Allah yemini ediyorum rüyamdaki köpekler küçülmüştü minnacık olmuş inatla havlıyorlardı hastttırrrr deyip geçtim.. kendine2 gün müsade et bir şeyin kalmaz arkadaşım
ne çok konuştum dimi? sevgiler tekrar hoşgeldin
hadiya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla