Konu: köpek-lerrr
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-06-2008, 05:05 AM   #13 (permalink)
bigci
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: köpek-lerrr

şunu unutma bu tüm köpeklerin ortak özelligidir profosyonelbi kopek yetişdiricisi olarak soyleyim
insan kadar tehlikeli bi yaratık yokdur! o yuzden hangi köpekle göz göze gelirsen gel senden korkup kacacakdır
en baslarda bende korkuyodum taki ilk köpegim meraklıyı çöpde bulana kadar oyuncak sndıgım sey sevimli bi köpekdi onu oyle bi yetişdirdimki büyüdü ve etrafına korku salmaya basldı

şimdi ise etrafına korku salan bir baska köpegi dobi yi safkan sivas kangalını besliyorum suna emin ol köpekler korkulcak hayval degiller bi ata sözü var bana bi adım gelene ben 2 adım gelirim diye
sen onları seversen onlarda seni sever sen onları sevmez korkarsan onlarda seni sevmez
ve bi şey daha köpekler asla saldırmaz dogalarına aykırı cünkü onlar insancıl hayvantır hiç bi köpek asla katla zinha saldırmaz sadece korkarkarlarsa saldırırlar
ala kurtlar ve bozkurtlar hariç korkmadıkları zaman asla saldırmazlar
örnek alalım bekci köpekleri niye saldırılar insanlara merak edermisiniz ?
soyleyim bekci köpekleri genellikle 6 ayını doldurana kadar asla güneşe veya ısıga cıkartılmazlar kücücük karanlık bi odada büyütülürler 6 aydan sonra kemik gelişimi için yawas yaws ısıga cıkartılır fakat bu kopeklere sadece sahipleri yakınlasır yalaka olmasın diye insanlardan uzak tutulur haycancagız dolayısıyla insanları diş bi etken olarak algılar ve sahibi dısında tüm insanlardan korkar ve köpeklerin yaradılısları saldırmaya parcalamaya hükm etdigi için baska yabancı bi insan gorurse saldırır cogu zaman yanında sahibi yoksa korkar ve saldırı
ve k9 egitm köpeklerini ele alaloım onlar tamamen bi savas köpekleridir sahipleri ol deseler ölürler bu durum psikolojilerini etkilerler
uzun zamandır ceşitli köpekler yetişdirdim benim izlenimlerim bunlar
umarım yanlıs bi şey dememişimdir son bi söz
havlayan köpek ısırmaz kurtlar dısında hiç bi köpek insanlara korku dısında saldırmaz