Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-06-2008, 06:01 PM   #35 (permalink)
nilcelep
Teğmen

Tesekkür: 0
60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilcelep is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: flaş flaş flaş sigarayı bıraktım...

sevgili dilara oncelikle aldigin karardan dolayi seni tebrik ederim lierin teslim ettigi bayragi ayni sadakatle tasiyacagina inaniyorum buradan oyle duruyorsun canimcim :) cunku senin bir oglun var daha guclu olmalisin ve bizlerde seninleyiz bunu asla unutma eger sana faydali olacagina inaniyorsanki ben inaniyorum benim tum yazilarimi bulup okuyabilirsin bu konuda ben sigara iciciligi konusunda cok saglamdim ustume ve bu beyindeki anlattiginiz olaya ustume kimseyi tanimiyordum bunu ben basardim ustelik ben bir anne degilken sen neden ??? lutfen kendine inan cunku biz buraya yazan herkese inaniyoruz sen kendine inanmissin zaten beyinde bitmeye olayi yok arkadasim olsaydi bu kararini bize buraya binlerce insana yazmazdin sen bunu birakmissin zaten bizde seninleyiz bize inan 21 gunu doldurunca senin icinde parti verecegiz yuppiii bu aralar cok oynayasim var beeee amma oynak oldum ama siz saolun bole sebepler sayesinde oyunlar istiyorum iyiki varsiniz iyiki kurtuluyosunuz bu illetten sayenizde bende oynuyorum heyyy