Konu: saç koparma
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-01-2010, 11:04 PM   #2 (permalink)
pinokyo
Teğmen

Tesekkür: 5
5 Mesajinıza toplam 30 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinokyo is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: saç koparma

ben şu an 14 yaşımdayım . Bende de saç koparma alışkanlığı var sanırım bebekliğimden beribu alışkanlığım var . Ben küçükken saçımı kısacık kesmek zorunda kalmışlar. Birsüre sonra 6 yaşlarımda ara vermişim koparmaya fakat daha sonra 8-9 yaşlarımda tekrar başlamışım 12 yaşıma gelince artık ergenlik çağına girmiştim ve benimde arkadaşlarımın gibi sağlıklı saçlar istiyordum. Bu nedenle kendimi zorladım ve bu alışkanlığıma son verdim .Fakar 1 sene sonra 13 yaşımda stressli bir günümde aklıma geldi ve tekrar koparmaya başladım.Ve hala daha devam ediyor... Saçlarıma herkes hayran (yoluyor olmama ve yeterince sağlıksız olmalarına rağmen ) dalgalı , sarı ama içinde kahverengi ve siyah renklerde var hatta bana röfle yaptırıp yaptırmadığımıda soruyorlar fakat öyle bir şey yok bu benim doğal saçım birde yolmasam daha güzel olacaklarından eminim fakat nezaman boşta kalsam ve birileri yanımda olmasa (mesela şimdi) yoluyorum :@ annemle konuşuyorum annem yolma diyor aklına gelince elini geri çek diyor fakat benim hoşuma gidiyor ve yolunca rahatlıyorum fakat saçlarım artık kendiliğinden kopmaya başladılar daha tuttğum andan itibaren ufak bir çekişle !! gerçekten çok üzülüyorum eğer bununla ilgili bir telkin varsa lütfen ama lütfen bana gönderebilirmisiniz ? gerçekten cok memnun olurumm...=)
pinokyo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla