Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-12-2009, 10:58 PM   #10 (permalink)
master8566
Üsteğmen

Tesekkür: 96
221 Mesajinıza toplam 1,301 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
master8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura about
Standart Cevap: Koca Geldi,Şimdi de Bebiş İstiyoruz,Ama Kız Tamam mı?(Deneme-Yanılmalarım)

Alıntı:
echoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar

Bir çoğunuzun bildiği üzere,ben çekim yasası ve pozitif düşünce konularıyla ilgileniyorum ve bu okuduğunuz yazılar da,benim kendi hayatımda yaşadığım deneyimlerin,harflerle buluşmuş ve size sunulan şekli.Bu yazıları daha önce başka bir sitede yazdığım dönemlerde kaleme almıştım,oradan ayrılırken de kaldırmıştım.Lakin yazıları anımsayan bazı arkadaşlarımın ısrarı üzerine buraya eklemek istedim,okumak istediğiniz müddetçe devamı gelecek çekm deneyimlerimizin...

Profosyonel bir kalemim yok;bu nedenden dolayı da kısa yazılar yazmayı beceremiyorum.Kaldı ki ''konu çekim yasası'' ve yazılarda bire bir kişisel deneyimler olduğu için,daha kısa tutma şansım da yok gibi geliyor,mecburen bazı detaya inmek zorundayım.Gözlerinizden, kalemim adına özür dilerim,kusuruma bakmasınlar:)

Farkları belirleyen şey hiç kuşkusuz detaylardır,bizim zaten asıl bu detayları öğrenmeye ihtiyacımız var,kişisel deneyimler tam da bu detaylar yüzünden önemli,yoksa "ben başardım,oldu işte " tarzı yazılar birşey öğretmiyor zaten...
Kalemine kuvvet eline sağlık,çopk teşekkürler yazıların için elbette devamını bekliyoruz.
master8566 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla