Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-12-2009, 08:34 PM   #32 (permalink)
Herr_Mannelig
Teğmen

Herr_Mannelig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,355
230 Mesajinıza toplam 717 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Herr_Mannelig will become famous soon enoughHerr_Mannelig will become famous soon enough
Standart Cevap: Yeni Halinizi Nerelerde Deneyebilirsiniz?

okulum olduğu için yeni halim kesinlikle farkediliyor
acayip değiştim
arkadaşlarım önceden,çok kısık sesle konuşuyosun çok sessizsin,ağzını bıçak açmıyo falan derlerdi.sessiz kendi halinde bi kızdım işte o zamanlar.
şimdiki arkadaşlarım ise sesin çok gür çıkıyo falan diyorlar.hatta bazen biraz alçak sesle konuş diyolar ki önceden hiç duymazlardı..

sonracıma,davranışlarım falan acayip rahatladı.sınıfa şarkı söyleyerek girmeler,kendimi konserde hissedip elimde mikrofon varmış gibi falan taklitler yapmalar..oh be dünya varmış valla önceden arkadaşlar eğlenirlerken ben oturur izlerdim,içimden katılmak gelirdi ama yapamazdım.şimdi herşey daha eğlenceli. bi örnek daha aklıma geldi,okulun maçlarına falan gittiğimizde,herkes tezahürat yapar,ben hç bişey yapmam.saf saf dururdum öyle.artık boğazım acıyo bağırmaktan(aslında bu değişim telkinleri dinlemeden önce başlamıştı..neyse içimde varmış, bu siteyle tanışınca daha da artmıştır diyim)

sonra sınıfta hoca,hadi biriniz konuşsun dediğinde,hemen atılmalar,'ben konuşuyum hocam !'
eskiden sınıfın en sessizi iken,şimdi en çok sesi çıkanlardan biriyim

daha ego ve suçluluğu dinlememe rağmen sonuçlar böyle..sf yi falan dinleyince kimbilir nasıl olurum
tabi sitedeki tüm mesajların,olumlamaların etkisi var..
erken yaşta böyle bi siteyle karşılaştığım için çoook şanslıyım.hepinize teşekkür ediyorumm

ha bir de,sınıfta ,başkalarının yanında falan bişey yiyemezdim çok rahatsız olurdum.e malum sf liyim
artık böyle bi sorunum da yok sayılır

bişi daha var,önceden herkesle çok ciddiydim.herşeye yüzüm kızarırdı.hiç çekinmediğim zamanlarda bile kızarıyodu.sonra samimi oluncak kişilere,'siz'diyerek hitap ediyodum.çok utangaçıtım işte
şimdi öyle değilim tabii

Herr_Mannelig isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla