Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-12-2009, 06:49 PM   #2 (permalink)
genco
Yüzbaşı

genco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,674
735 Mesajinıza toplam 4,414 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
genco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of light
Standart Cevap: Kanser Telkini Yeni

"Atakan bey" paylaşımınız için çok teşekkür ediyorum.
su an yakın bir arkadaşımın kuzeni kan kanseri,kanser telkini ile karşılaşmam beni çok mutlu etti, bir an önce ona ulastıracagım. acaba "Atakan bey" sadece kanser telkinini dinlemesi fayda sağlar mı_?
bu gün onun için kan vermeye gittik. burdan duyarlı tüm kardeşlerime sesleniyorum, sağlığınız el veriyorsa lütfen en yakın kan verme merkezine kan bağısında bulunun. buna bu gün sahit oldum, kana ihtiyacı olan, acil olarak kan arayan ailelerimizi gördüğümde sağlığımızın ne kadar değerli oldugunu bir kez daha anladım.
sizleri seviyorum, mutlu bir hayatı her yerde yaşayabilmenizi ve yaşatabilmenizi arzu ederim.
iyi ki varsınız.