Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-12-2009, 03:57 PM   #19 (permalink)
Belgin ∞

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Cevap: buda benim hedefim :))))

Alıntı:
momismyhope Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
SEvgili bengisu seni olumlamalar konusundaki sorulara verdiğin cevaplardaki performasını çok takdir etmiştim.
Ben de yaşam koçu olacağına inanıyorum.Bol şanslar.Herşey gönlünce olsun.

Evet bu da benim hedefim
2010 ocak ayında anne olabilmek için doktoruma gitme sürecine başlıyorum.
2010 yılında kendi rahmimde bebeğimi sağlıkla taşıyorum.
2011 yılını anne olarak karşılıyorum.
Merhaba momismyhope
Ne kadar güzel bir hedef koymuşsun kendine, hayırlı bir şekilde gerçekleşmesini diliyorum.

İstersen kendi hedef günlüğünü açabilirsin, gelişmelerini bizler de kolaylıkla takip edebiliriz.

Bengusu'cum takipteyim :) Hedefinin kolaylıkla gerçekleşmesini ve hedefine giden yolda her zaman en doğru kişilerin karşına çıkmasını dilerim.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla