Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-12-2009, 10:52 PM   #19 (permalink)
janwayjan
Teğmen

janwayjan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 86
80 Mesajinıza toplam 526 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
janwayjan is on a distinguished road
Standart Cevap: saçları dökülenleer!

Alıntı:
Siyahça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
birisi de benim şu 'kellerden tiskinme fobi' mi düzeltsin hayrına, olma mı?

tarama özürlü arkadaşlardan özür diliyorum ama valla elimde değil, nerde bir kel görsem; ıııyyyyy aman Allahım! feci halde huylanıyorum, tiskinti duyuyorum! tövbe yaa!

haa bir de kepekli saçlılardan ve pis kulaklılardan koşarak uzaklaşmak istiyorum, yemin ederim kendini beğenmişlik değil, küçümseyemem onlar da insan bi yerde ama uffff bildiğiniz gibi değil! birinin saçında kepenk görsem kanım beynime sıçrıyor!

Allahım sen beni kurtar şu saçmalıklarımdan!
Hiç hoş degil bu sözler tiksiniti falan kel degilim fakat bu yazıyada kayıtsız kalmak istemedim madem tiksiniyorsun kalkıp burda YAZMANIN alemi ne bırak sende kalsın sana sen keller hakkında ne düşünüyorsun tiksiniyormusun diyen oldumu . kusursuz oldugunumu düşünüyorsun ?????bilmem ama yazıyı okuyunca dedim ki bu arkadaş kaf dagına çıkmış orayıda begenmemiş ordan evereste alet edvat almadan tırmanmış herhalde.. orda kalman dilegiyle ...