Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-12-2009, 10:57 PM   #34 (permalink)
renkli61
Üsteğmen

renkli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 483
229 Mesajinıza toplam 948 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
renkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura about
Standart Cevap: dönüşüm muhteşem olacak...

Aylardır düşündüğüm bi şeyi yarın inşallah gerçekleştiriyorum.Bedenimle ruhumu aynı şehirde buluşturcam sonundaKaç zamandır olmasını istediğim bi şeydi bu.Ne güzel az öncesine kadar aksilik düşünmedim ama birileri canımı sıktı ya bi şey olursa ya aniden dönmen gerekirse falan.Ben bu gidiş için sunumlarımı bile hep bi araya sıkıştırdım ya.Daha aksilik ne olsun.Offff başkalarının olumsuz düşüncelerinden nefret ediyorum.Ben gidiyorum ve istediğim zaman rahat bir şekilde dönüyorum olay bu kadar basit. Ne gerek var kötü düşüncelerle mutluluğu gölgelemeye yaa.Amannn ben mutluyumm ve de çok heycanlıyım.Sabah olsun istiyorum biran önce gideyim istiyorum...Her şey çok güzel olacak...

MÜKEMMEL OLMAK YERİNE,KENDİM OLMAYI SEÇTİĞİMDE,ASLINDA GERÇEK MÜKEMMELLİĞİN BU OLDUĞUNU BİLİRİM.KENDİM OLMANIN O MUHTEŞEM DUYGUSUNU.

MUTLUYUMMMMM HER GEÇEN SANİYE DAHA DA MUTLU OLUYORUM:):):)

renkli61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla