Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-12-2009, 09:21 PM   #7 (permalink)
gulumser
Üsteğmen

gulumser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,567
183 Mesajinıza toplam 930 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gulumser will become famous soon enoughgulumser will become famous soon enough
Standart Cevap: kurban bayramı vahşeti!

Alıntı:
gecemavisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kurban bayramı adı altında işlenen bu vahşete ve işkenceye bir dur demenin zamanı geldi de geçiyor! gerçekten bir vicdan ve kalp taşıyorsanız bir daha kurban kesmezsiniz. amaç sevap işlemekse bunun yolu bir cana işkence ederek onu öldürüp yemek değildir. sevap işlemek için başka yollar deneyin. ben bir insan olarak bu kadar şefkatli ve merhametliysem Allah benden milyon kat daha merhametlidir. bu yapılanları eminim O'da dehşetle izliyordur ve eminim o da hayvanların bu şekilde öldürülmesini istemiyordur. lütfen bu etoburluğu din adı altında meşrulaştırmayın. ben yıllardır vejetaryanım ve de çok mutluyum. herkesin bir gün vejetaryen olması umuduyla. ben bu işkence görüntülerine dayanamadığım için buraya koymadım ama ben dayanırım diyorsanız buyrun adres http://www.haytap.org/
hergün binlerce hayvan et tüketimini karşılamak amacı ile kesilmekte,ve kimse bu gerçeği sanırım farketmemekte,ama nedense biz müslümanların kurban bayramı söz konusu olduğunda,müslümanlar barbarlıkla suçlanmakta,
heryıl şükran gününde binlerce hindi kesilmekte,ama ilginçtir hiçbir şükran günündede hayvan hakları savunucularını ortalıklarda görememekteyiz barbarlık yapılıyor diyerekk!!!!