Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-06-2008, 05:03 PM   #33 (permalink)
hadiya
Teğmen

Tesekkür: 8
81 Mesajinıza toplam 226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hadiya is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Başkalarının Düşünceleri Gereğinden Fazla Önemseme Doğa Sesli

Şimdi bu yazacağım şeyin herşeyi kafasına takmayanlar için pek bir önemi yoktur ve muhtemelen saçma gelecek ama yinede yazıyorum:

Efendim bizim bir sucumuz vardı şöyle eeeenn kılından... su fiyatı 4.5 ytl idi ben hep 5 verirdim üstü kalsın diye ama adam daki tavırlar zaten tabi ki üstü kalsın diyeceksin cinsindendi.. Artık Suyun bitmesini 4 gözle bekler olduydum adam gelecek ona 4,5 ytl vericem suratıma bakıncada noldu bişiy mi diceksin bakliyorsum diyecektim ( hay Allahım yaaa kafama taktığım şeye bakın ne salakçaaaaa 44 )

Neyse ama her seferinde 5 verir üzerini isteyemezdim adamın tavrı acaba beni utandırırmı diye
veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee da da daaaaammmmm suyumuz bitti ve su istedim ammm gelen arkadaşın bilmediği bir şey vardı Serkan 4 gündür de BAŞKALARININ DÜŞÜNCESİNİ İPLEMEMEYİ DİNYORDU

veee bir şeyden habersiz fani gıcık sucu adam geldiiii..Bu gün Suyun fiyatını indirmişler ben de 4,5 ytl verecektim adam suyu getirdi eline 4,5 ytl vedim ve surat ifadesini görmek istedim ama o da neee adam demezmi su 4 ytl oldu hadeee beeee uleyn yine 0,50 kuruş adama bahşiş gitti diye düşünürken nasıl oldu da yaptıysam içimden birisi ATAKAN BEYYYDİ SANIRIM Serkaaaaaaan dostum ne dinliyorsun sen kaç gündür bakiim saldır şuna demez mi?i ama 1 mili saaniyedende kısaaa düşündüm
Elimi uzattıııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmm veeeeeee hımm iyi o zaman deyip elindeki 0,50 kuruşu geri aldım SURATI MOSSSSMOR OLDUUUU AFFERİN BANA DİNLİCEM ÖLENE KADAR TÜM TELKİNLERİ DİNİLCEMMMM İsteyen Plesabo etkisi desin ne derse desin benim işimi görüyormu ???? tamammmm olay bitmiştir benim için sevgiler
Not: ya şimdi dediğim gibi aptalca gibi geldi size bu olay ama benim gibi olanlar bilir nasıl önemli olduğunu
hadiya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla