Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-11-2009, 08:32 PM   #42 (permalink)
Sultan
Guest

Standart Cevap: buda benim hikayem :)

bu gün hayatımda yeni farkındalıklar yaşadım.baştada yazdığım gibi hava karardığında duşarda bulunmaktan pek hoşlanmıyordum.saat uygulamasından dolayı işten geç çıkıyorum.hava kararmış oluyor ilk defa hızlı adımlarla durağa yürümedim.kalenin etrafını ışıklandırılmış akşamında farklı güzelliğini yaşamayı seçtim.rahat huzurlu tranway durağına gittim.hatta cocuklara çikolata almak için markete bile uğradım.
gün boyu fazla kişilerle konuşuyorum.akşamları beni bekleyen çocuklarıma fazla enerjim kalmadığını farkettim.büyük ders çalışırken küçükle oynadım küçük uyuyunca büyükle ilgilenmeye başladım.onları çok seviyorumonlarla ilgilenirken enerjimin arttığını farkettim anda yaşıyorduk anda oyun oynuyorduk gelecek yoktu geçmiş yoktu...kendimi dinlenmiş şarj olmuş hissettim.mutluluğu sağlığı huzuru hayatıma çekmeyi seçtim.insan mutlu doyumlu olunca bolluk bereket hemen yanında geliyor.yarına umutla bakıp bu günü mutlu yaşamayı seçtim.her şeyin yolunda olduğunu imgeledim imgeliyorum.arının önüne bal arkasına iğne konmuş önemli olan hangi tarafı seçeceğimizde sevgiyle