Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-11-2009, 08:48 PM   #33 (permalink)
nemesistr67
Teğmen

Tesekkür: 1
1 Mesajina 6 kez İyi ki varsın denildi
nemesistr67 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: Uzaktan Reiki İnisiye Olur mu?

İyi günler yazdıklarınızı okudum. Gerçekten çok etkilendim. Aslında sizin gibi kuvvetliolmasa da herkeste bir enerji olduğuna hep inanmışımdır. Senelerdir kendimde gözlemlediğim ama sonrada hayal gücüm olduğunu düşündüğüm çok şey yaşadım. Bazen biryerleri ağrıyanlara yaptığım hafif masajdan ağrlarından arınmaları, bazen de bozuluna bilgisayarlara dokununca çalışmaları gibi çeşitli şeyler. Hep bunların şans olduğunu düşünürdüm. Ta ki birkaç gün önce konuştuğum bir kişiye kadar. Reiki'yi ilk ondan duydum ve biraz araştırmaya karar verdim. Çünkü otistik bir kızım var belki onu iyileştirmeme çare olur inancım. Bazen kızımın başını okşuyorum sağ elimde çok fazlasıyla bir hareketlenme oluyor bunu hep beynimin ürettiği bir hayal gücü olarak düşünmüştüm. Fakat aşırı çoğalınca kızımın benden uzaklaştığını elimi istemediğini yine kendimce fazla dokulmaktan hoşlanmıyor olarak algılıyordum. Dediğim gibi taki dediğim gibi o kişiyle konuşana kadar. inanıyorum ki biz insanların olumlu yönde kullanılacak bir güçleri var benimde bu gücü kullanacak yetenekte olup olmadığını da bilemiyorum. Yalnızca kızım ve eğer olabilirse çevrem için bunu kullanmayı çok isterim. Fakat bunları öğrenmek için belirttikleri rakkamları verebilecek kapasitem yok ne yazıkki. öğrenmek için nasıl bir yol izlemeliyim. Bana yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.
nemesistr67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla