Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-11-2009, 03:33 PM   #8 (permalink)
Elektra
Guest

Standart Cevap: yuva yıkan kadın olmak istemiyorum..

Alıntı:
iloscuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizce evli bir erkek ile bir bayan iki samimi arkadaş ya da dost olur mu?Hem de bu erkek sizi çok beğeniyor ve görüşmek istiyorsa.İşte ben böyle bir durumla karşı karşıyayım.onunla eğitimde tanıştık ve sonra msn de yazışmaya başladık.Eğitimden sonra da hiç yüzyüze görüşmedik.Ben bu insanı çok sevdim.Ve görüşmek de istiyorum onunla.Çünkü değerli ve artıları çok olan biri.Fakat anladığım kadarıyla onun eşi ile arası çok iyi değil.Kopuk olduklarını bazı cümlelerinden rahatlıkla anlıyorum.Bana iltifat etmesini de istemiyorum.Ki onu da abi gibi sevdiğimi söyledim.Ama nedense o buna pek inanmıyor gibi.Benim sıcak davranmamı yanlış algılıyor gibi geliyor.Çiftlerin arasına girmek beni çok ürkütüyor.Aile kavramı benim için çok önemli.Kimsenin zarar görmesini asla istemiyorum.onun kafasını da karıştırmak istemiyorum.Ama sürekli beni düşündüğünü ve çok özlediğini söylüyor.Ben de biz kavramının söz konusu olamayacağını ben sadece iki dost olalım istiyorum ve ailene de saygı duyuyorum dedim.

Kötü bir niyetim yok.Yanlış bir şey de yapmadım.Tek istediğim arkadaşlık dostluk.Hatta bazen ona abi diye hitap ediyorum.Ama onun bana aynı şekilde olmayışı beni olumsuz etkiliyor.Elimden olmadan kendimi suçlu hissettiriyor.

Sizce ne yapmalıyım?onunla ipleri tamamen koparmalımıyım ne dersiniz?off ya kendimi kötü hissediyorum.Benim hiç normal bir erkek arkadaşım olamayacak mı:((
Kendini suçlu ve mutsuz hissetmek istemiyorsan boşanıp eşiyle ilişkisini resmi olarak tamamen bitirmeden onunla tamamiyle dostça konuşmalısın. onun bunu engelleyici tüm çabalarına rağmen. çünkü bu senin için en doğru yol...