Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-11-2009, 07:57 PM   #30 (permalink)
renkli61
Üsteğmen

renkli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 483
229 Mesajinıza toplam 948 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
renkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura about
Standart Cevap: dönüşüm muhteşem olacak...

yarın ki sınava çalışmam gerekiyor lakin içimden çalışmak gelmiyo.İçten doğru bi sıkıntı sardı bedenimi hadi hayırlısı.biraz mutluluk telkini dinleyeyim geçer belkim.Sınavlardan hiçbi şeye vakit kalmıyo ya kaç zamandır telkinlerimi de dinleyemiyorum.Gerçi çalıştıklarım pek sınavlara yansımıyo o kadar da başarı için olumlama yapıyorum ama neyse:D artıkın havada kalcak değil ya olumlamalar vize olmadı finalde etki sağlar:D sınavlar haricinde her şey istediğim gibi gidiyo yani hayatım tıkırında Allah bozmasın aminnnn.Kafam rahat etti sonunda boşalmış gibi düşünce yok içinde eskiden kırk türlü düşünce geçerdi dururken.Neyse zorlayayım kendimi ders çalışsayım yoksam bu sınavda kötü geçecek bünyem kaldırmaz artık bu kadar sınavı

MÜKEMMEL OLMAK YERİNE,KENDİM OLMAYI SEÇTİĞİMDE,ASLINDA GERÇEK MÜKEMMELLİĞİN BU OLDUĞUNU BİLİRİM.KENDİM OLMANIN O MUHTEŞEM DUYGUSUNU.

MUTLUYUMMMMM HER GEÇEN SANİYE DAHA DA MUTLU OLUYORUM:):):)

renkli61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla