Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-11-2009, 06:02 PM   #29 (permalink)
lacerem
Teğmen

Tesekkür: 34
22 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lacerem is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: KAÇ GÜN DİNLEDİKTEN SONRA BU ETKİYİ HİSSETTİNİZ??

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hoşgeldiniz.Öncelikle yapmanız gereken telkinlerin yanısıra olumlu düşünceyi bir alışkanlık haline getirmektir...Dik durma en çabuk farkedilen etkilerdendir.Aslında bu etkiyi bir çok sessiz üyemiz farkediyor.Ancak nasıl olsa daha önce konusu geçmiş diye yazmiyorlar.Bu açıdan değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederim...En güzel teşekkür forumda hissetiklerinizi paylaşmanızdır .
Dünyada bildiğim kadarı ile cd 'lerin boyle okullarda dinletilmesi gibi bir uygulama yok.
Bence buna kişilerin kendisi karar versin.Dileyen zaten rahatlıkla siteden ulaşabilir.
Hocam,buna kişilerin kendisi karar versin demişsiniz...Ben kendi öğrencilerime dinletmeyi düşünüyorum hatta onlara söylemeye bile gerek yok..Sınıfta hafif sesli müzik eşliğinde ders işlemek çok daha güzel ve olumlu sonuçlar doğuracaktır diye düşünüyorum..Hizmetiniz için teşekkürler..Sizce bir sakıncası yok değil mi?Sonuçta maddi kaygı güdülmediği çok ortada..
lacerem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla