Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-11-2009, 02:05 PM   #23 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Biyokinezi (Göz Rengi Değiştirme)

Alıntı:
xcentius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
off off ne ile uğraşıyorsunuz anlayabilmiş değilim ;birincisi kendisini her yönü ile sevemeyen biri bir halt yiyemez kusura bakmayın,insan başta benliğine sonra sahip oldugu her şeye karşı bir sükran duygusu iinde olmalı gözün mavi olmus-yeşil olmuş-kahve olmus bu neyi değiştirir bence göz rengi ile filan ugrasmayın direk beyninizdeki bu yanlış algılamaları değiştirin hemdaha kolay hem daha çok geliştirir.İnsanlar bir birlerini algılar ken orasının burasının rengi biçimine göre değil,sahip oldukları öz niteliklere göre değerlendirir bunu farketmekle başayabilrisiniz mesela ...yormayın o guzel beynını boyle sacma sapan ıslerle burda cok daha faydalı seyler var
evet ben de öyle düşünüyorum...buradaki telkinleri ilk kez dinleyişimde benim de göz rengimin tonunda açılma olmuştu ve açıkcası korkmuştum çünkü renginin değişmesini istemiyordum.neyseki sonradan koyuldu eski koyuluğuna döndü..
.
Allah herkese en çok yakışan ve sağlık açısından en uygun olan neyse onu vermiştir..genelde görürsünüz bayanların boyatmadıkları saç rengi kalmaz ve en sonunda sıkılıp yine orjinal renklerine boyarlar doğruyu anlayıp...
bu yüzden bu biyokinezi denen şeyleri onaylamıyorum..
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla