Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-10-2009, 09:28 PM   #38 (permalink)
gulumser
Üsteğmen

gulumser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,567
183 Mesajinıza toplam 930 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gulumser will become famous soon enoughgulumser will become famous soon enough
Standart Cevap: 'ben şu taşı kullandım ve gerçekten şu etkisini gördüm' diyen var mı???

Alıntı:
sweetlife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
doğal taş kullanan arkadaşlar var mı etkisini gören? :)
merhaba;ben taş kullanıyorum,dumanlı kuvars,ametist,aytaşı,krizopraz,sedef,aventurin ayyy diğerlerinin ismini unuttumtaşlara sizden başka kimsenin dokunmaması gerekiyor,o kişinin negatifliğini aalıyor çünkü,ve günde birkaç saat güneş gören bi yerde suda bırakılması gerekiyo ,negatifliği alması için,benim kullandığım taşlar bileklik şeklinde ve bazıları kullandıkça kararıyo,negatifliği aldıkça yani,bu konuda uzman olan birisinden yardım almanız lazım,piyasada gerçek taş bulmak çok zor çünkü,çoğu çin malı incik boncuk,uzman kişi sizin özelliğinize göre size uygun taşları veriyor,mesela uyku probleminiz varsa ametist ama bununda kullanım zamanları ve miktarı önemli,uzman birisini tavsiye etmemi isterseniz özel mesaj atabilirsiniz