Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-10-2009, 01:38 AM   #94 (permalink)
kumsal1980
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Mesut'un Günlüğü

saol teşekkür ederim.içimizi temizlemek gerekiyor.o kadar olumsuz şey birikmiş ki.ister istemez hayat kötü oluyor.bi bakıyorsun yine başa dönmüşsün zaman alacak bazı şeylerin düzelmesi için.insan şunu düşünüyor.hayat kısa ve birkez yaşıyorsun neden diyosun kendimi kurban gibi hissederek hayatı hemen hemen hiç yaşamadan gidiyim.işte sorulması gereken soru bu.neden çevremizn bize yakıştırdığı hayatı yaşıyoruz ya da başkalarının hayatını.bu hayat bizim değil mi.işte temel sorun burdan çıkıyor.benim öle oldu.ben güzel bi işim olsun istiyorum arabam olsun istiyorum heryere gidebiliyim evim olsun istiyorum ii bi eşim olsun istiyorum birbirimiz çok sevelim bir ömür boyu huzur istiyorum mutluluk istiyorum.kendimizi hasta gibi gördükçe düzelme şansımız yok gibi.eski kalıp düşencelerin üzerine yeni düşünceelr eklemek gerekiyor.bilinç yeni düşüncelerle ancak kendini değiştirebilir.ben hereşey kendimi yakıştırırsam hayat neden benle olmasın ki.yaşam gerçekten zor mu.yoksa bizmi zorlaştırıyoruz.madem düşünceler hayatımızı oluşturuyor.o zmaan ii düşünelim bir yarın daha yok....
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla