Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-10-2009, 02:35 PM   #12 (permalink)
suzzy
Moderator
Sultan Oğuz

suzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,492
518 Mesajinıza toplam 4,080 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond repute
Standart Cevap: 18 Ekim Pazar İzmir'de Hayatlar Değişiyor

öncelikle sevgili atakan beye sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum böyle harika bir ortamda bizleri bir araya getirdiği için...

ve özlem'cim...canım arkadaşım,masterim,sevgili dostum...bu yoğun temponda bile sıcacık ilginden ve sevginden ve verdiğin muhteşem bilgilerden ve sabrından dolayı sana ayrıca teşekkür ediyorum...bu gelişinde seninle aramdaki bağın ne kadar güçlendiğini görmeme vesile olduğun için sana ayrıca teşekkür ediyorum...seni çok seviyorum...

abdullah'cım tek kelimeyle harika bir aile dizilimiydi...o anı hiç unutmuyacağım...daha öncedende katıldığım aile diziliminde olduğu gibi çok duygulandım...bu harika eğitimlerin devam etmesi dileğiyle..sanada sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum (hocam verdiğin ödevi uyguluyorum gerçekten harika etkileri olan bir ödev tekrar teşekkürler..)

belgincim bu güzel seminerleri organize ettiğin ve yeni bir arkadaşla daha tanışmama vesile olduğun için sanada teşekkürlerimi iletiyorum..seni de kocamaaaan öpüyorum:)))

canım banucum...rica ederim ..böyle harika bir seminerde seninle tekrar bir araya geldiğim için çok mutluyum...
ağrılarının geçmesine inan çok ama çok sevindim...ve sevgiyle verdim enerjiyi...şifa olsun canım benim...
tekrar en kısa zamanda bir araya gelelim ve güzel bir izmir toplantısı yapalım...

yükselcim seninle tanıştığım içinde çok ama çok mutlu oldum...sayende eski bir arkadaşımla tekrar görüşme olanağı buldum...sonsuz teşekkürler...

katılan ve yanımızda olan tüm arkadaşlarımıza tekrar teşekkürler...

sevgiler...
<a href=http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif target=_blank><font color=#095990>http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif</font></a>
Şimdi tüm ihtiyaçlarımın karşılığını yerküre ve gökkürenin sonsuz bereketinden çekip alıyorum.Bütün kanallar serbest Bütün kapılar açık!
suzzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla