Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-04-2007, 12:32 AM   #8 (permalink)
lalezar
Çevirmen

lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lalezar is an unknown quantity at this point
Standart farket-hoşlan-sabret

kara kuru kutu bazen problemin çözümü burda gizlidir ama etternacım.ben de arasıra ziyaret ederim bu kutuyu..her parçam küçük küçük koparılır bu kutulara kapatılırım...çıkmam ordan çıkamam...belki bundan tüm saçmalamam...ama sonra güler bana aynadaki yabancı ,bakarım kutular birer birer derin bir kuyu şu kardeşleri yusufu attılar ya işte o türden bir kuyu.gömleğini kana bulayıp yusuf'u kurt kaptı dediler.kurt utancından yerin dibine girdi o yememişti yusuf'u nasıl anlatacaktı bunu...sonra bir ticaret kervanı buldu çıkardı yusufu köle diye sattı....anlarım o an ne çıkarır beni ordan ..yusuf kuyuyu da güzelliğiyle büyülemişti ..ama o güzellik köle diye satıldı....paha biçilemezdi oysa ona..anlarım köle diye satacak beni de bu felek..ama alanım çıkar mı bilmem be etterna...gerçi mısıra sultan oldu sonra Yusuf...önce köle sonra efendi olmak için belki o kara kutulara girmek gerek...kabtan kaba geçmek gerek..sonra içindekini sızdırmak gerek...
telafisi yok girmezsen ...herkes bu sırattan geçecek...
buluşuruz bigün hepimiz anlatırız Yusufu kurt kapmadı ...birbirimize anlatırız...
lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla