Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-06-2008, 11:21 AM   #8 (permalink)
corlumemet
Teğmen

Tesekkür: 0
12 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
corlumemet is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: İNTERNET BAĞIMLILIĞI

Merhaba ben internet bağımlısıydım hemde nasıl bazen 10 saat bazen 15 saat pc başından kalkamıyordum bi kaç kere interneti kapattırdım ama ne çare yine açtırdım açtırsamda dışarda internet kafelere gidiyordum sigarayı kendi irademle bıraktığım halde interneti bırakamıyordum neredeyse 6 yıldır özellikle çet ağırlıklı internet bağımlısıydım gözlük bile aldım ama yok bırakamıyordum takiiiii bu site karşıma çıkıp adıma özel internet bağımlılığından kurtulmam için bir telkin cd si yaptırana dek site de nasıl dinleyeceğimi okuyarak ücretsiz telkinleri bi süre dinledikten sonra bunu da dinlemeye başladım ilk bir kaç gün sonra başım resmen odun gibi oldu ne olduğunu anlayamadım üşüttüm sandım ama değildi belki nazar olmuşumdur dedim oda değildi meğerse bu interneti bırakmak için dinlediğim telkine karşı gösterdiğim dirençmiş 15-20 gün dinledim bu süre zarfında yine internete giriyordum çet yapıyordum ama sonra bi şeyler olmaya başladı ilk önce çete gidiğim zaman sanki midem bulandı ve isteksizlik olmaya başladı daha sonrada aklıma gelmemeye başladı ve neredeyse 10 gündür sadece bu siteye yada benim için faydalı olan sitelere giriyorum günde yarım saat çet programlarını sildim ve tekrar indirmedim hayret gerçekten çok etkili arkadaşlar bağımlı olan herkese tavsiye ederim