Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-05-2008, 10:35 AM   #26 (permalink)
meryemi
Üsteğmen

Tesekkür: 0
39 Mesajinıza toplam 101 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meryemi is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: En İyi Olumlu İçsel Konuşma Yarışması

çok teşekkür ederim ablacııııııııım...
burda, bu ailedeki hiçbir ferdin çabaları zayi olmayacak inşallah... İnşallah böyle bir hizmeti sanal alemden gerçek aleme, ülkemizin her köşesine belediyeler gibi, kızılay gibi herbir ilde çadırlarınızı kurarak, insanın bozulan yapısını, özünü yeniden inşa edecek köklü kuruluşlara imza atarsınız. Allah bu misyonu benimsemiş bu sitede ve başka yerlerdeki bütün hayatımdeğişti gönüllülerini, (sadece burda değil) tüm Türkiyede kendini değiştirmeye ihtiyacı olan biz gibilere rehberlikte muvaffak kılsın inşallah... herkesi kendimce alkışlıyorum
telkinleri bugün gece boyu dinledim ve uyandığımda biraz başım döner gibi oldu ama hemen duş alıp kahvaltıda tıkabasa herşeyden yiyesim geldi... bugün herzamankindan çok daha iyiyim elhamdülillah... hep de iyi kalmaya çalışacak "BU GÜN HAYATIMIN IŞIĞINI ARTTIRDIĞIM GÜNLERDEN BİRİDİR..BEN HAYATIMI SON NEFESİME KADAR AYDINLATMAYA..REFAH İÇİNDE YAŞAMAYA KARARLIYIM..."diyeceğim... telkinlerin büyüsüne(ney ile doğa özellikle) inanıyorum.. onları kişisel mi ruhsal mı bilmem rahatsızlıklarımıza şifa vesilesi kılan Allaha şükrediyor sana(ve size) çoooooooooooooooooooooooooook teşekkür ediyorum....

içimdeki cadıları da artık cidiiye almamaya kararlıyım irademin sınırlarını zorlayarak savaşacağım onlarla.. bugün taaruza başladım bile
onları yendikten sonra kendimle başbaşa kalıp tatil yapacağım innnnnşallah

SAYGILARIMLA.....