Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-05-2008, 12:47 PM   #6 (permalink)
bigci
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: OLUMLU SÖYLE, OLUMLU YAŞA

hala bana bir şaka gibi geliyo :s olmamamı hayır ya boyle bir şey yok terkedemez beni bunu bana yapamaz oysaki ne hayallerimiz vardı gözlerimin içine bakıp serkannnnnnn ilk cocugumuz kız olsun adınıda sen koy dedigi gün sanki dün gibi
bilmiyorum bunu beynim kaldırmıyo güya kızımız olacakdı adınıda hazırlamısdı adını nefes koyacakdım 2 mizin nefesi olacadkı '( nasıl boyle bir imkansızlıga düşdügümü anlamıyorum basit bir kac sözle bitti bitirdi bir gün asklar biter ve hatıralar kalır derlerdide inanmazdım ama artık tek yaşama arzum tek yasam gayem o belkiii döner diye umuyorum umuyorumki son nefesimi verene kdar bi amacım var hala seviyorum onu geceleri uyumaya calısıyorum misal bu gece uyuyamadım uyku tutmadı 5.5 6 gibi gözlerimi yumdum acaba o uyudumu su an ne yapıyo rahatmı :'( olumlu söylüyorm ama olmuyor be ablalar olmuyorr olmuyorsa olmuyor :'(