Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-05-2008, 10:58 PM   #4 (permalink)
güllerinperisi
Teğmen

Tesekkür: 2
59 Mesajinıza toplam 379 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
güllerinperisi has a spectacular aura aboutgüllerinperisi has a spectacular aura aboutgüllerinperisi has a spectacular aura about
Standart Ynt: OLUMLU SÖYLE, OLUMLU YAŞA

Gideni sen göndermedin... git demedin....anladığım kadarıyla..belkide direndin elinden geleni yaptın gitmemesi için...ama o gitti..Onları gecelerce uykusuz kalıp gözyaşı dökecek kadar, hayatı sadece onlarla güzel görecek kadar çok sevdik belki.. ama onlar gitti.buraya kadarmış bunu kabullenmeli.eger direndiysen ,savaştıysan sonuna kadar kendine eziyet etme...çünkü tercihi o yaptı....zaten beni benim kadar tercih etmeyene kalbim ne kadar kavuşmak ister.... kavuşsa da yeterince sevilmemenin burukluğunu taşımaz mı?kendimize haksızlık yapmayalım... sevebiliriz ama dünyaya onlarla gelmedik...degiştiremediklerimizi kabul etmeli(zor biliyorum)kendimizi acıya degil güzelliklere mutluluga layık görmeliyiz......ümit , içinde olsun.... sevgiler diyorum...
güllerinperisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla