Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-05-2008, 12:00 PM   #118 (permalink)
capella
Üsteğmen

Tesekkür: 0
46 Mesajinıza toplam 145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
capella is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Başda ağırlık hissi...

Alıntı:
bymehmet Nickli Üyeden Alıntı
Evet ya. Bu sigaradan tat almama durmu bende de var. Hem tat almıyorum hem de pek içmek istemiyorum. İnşallah bu gidişle bırakırız.

Sağlıcakla...
sigara içerken ben de eskisi kadar keyif almıyorum ama biraz fazla içiyorum yine de şu ilk 3 haftayı atlatayım, sigara bırakmayı da listeme ekleyeceğim

dün 4. günümdü ilk kez baş ağrım vardı, bugün de biraz var. fazla şiddetli değil açıkçası. ama şakaklarım atıyor, basınç gibi yani. ondan önce sadece yorgunluk hissi gibi birşey vardı. halsizlik..
dün geceden beri baş ağrısı + mide bulantısı + halsizlik biraz arttı sanki.. sabahları iyi uyanıyorum ve ilk 2 saatim gayet neşeli ve enerjik oluyor ki bu duygu bana çok yabancı normalde sabahları dökülürdüm. ama sonra bir halsizlik çöküyor hafiften. akşama doğru tekrar toparlanıyorum dusun
nyse çok panik yapmaya gerek yok, telkinlerin olumlu etkileri bu kadar güzelken bunlar çok da sorun edilecek boyutta gelmiyor bana zaten.
&quot;sevgide güneş gibi ol,dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol,hataları örtmede gece gibi ol,tevazuda toprak gibi ol,öfkede ölü gibi ol. <br />her ne olursan ol;ya olduğun gibi görün,ya göründüğün gibi ol. &quot;<br />Mevlana<br /><br />
capella isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla