Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-05-2008, 12:23 AM   #9 (permalink)
falanfilan

Tesekkür: 0
23 Mesajinıza toplam 119 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
falanfilan will become famous soon enoughfalanfilan will become famous soon enough
Standart Ynt: İstediğiniz kaderi oluşturabilmek için nefes teknikleri

Alıntı:
cent Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
REBIRTH Nickli Üyeden Alıntı
"ben nasıl yaptım şimdi belki yine tepki alıcam ama ben nefes tutarken besmeleyle elhamı " tepki bunun neresinde cent?? bole bi konudan dolayı tepkimi aldın yoksaa?? dusun

cancazım tepki aldım derken şunu açıklayayım dini yazılar ayetler okudumuz dualar vs sitemizin kuralıdır yazmamamız istenmektedir yeni gelenler bilmiyor ben bu konuda uyarıldım haklılar

yalnız uyguladıgım teknigi yazarken yaptıklarımı aynen yazmam gerek yoksa yalan yazmış olacagım ben bu şekilde yaptım başka tekniklerimde var özelden yazsam olmaz siteden yazsam olmaz ne diyim özelden yazan arkadaşlara inancım geregi böyle uyguladım demek başka arkadaşlara haksızlık etmişim gibi gelecegi için net forumda yazmaktayım isteyen uygular isteyen sayılarla yapar uygulamayı herkezin kendi seçimidir

geçen bir arkadaşımızın yazısını çok begendim şükretme konusundaydı çok begendim alkış yolladım adımız şakşakçı oldu ben begendim inancıma ters düşmeyecek kimin yazısı varsa bana yol verecek kimin hangi arkadaşımın yazısı varsa teşekkür etmişimdir ve ederim okuma imkanı bulmuş oldugum yazılar içindir ki bu sitede bir çok harika paylaşımlar var

bir arkadaşımız namazın ruha ve bedene getirdigi yarar hakkında bir yazı yazmış sagolsun var olsun ama başlıkta ben dindar degilim notunu düşmüş bu beni çok üzdü

neden derseniz ben siteye ilk katıldıgım haftalarda özelden msn ekleyen arkadaşımızın biriyle yazılşmaktaydık çok şeker tatlı bir kızdı 2 hafta sonra bir yazımı okumuş ki birden bana msn de senin dindar oldugunu bilmiyordum yazması şaşırttı beni ortada fol yok yumurta yoktu ben sitede hiçbir arkadaşımı inancını incelememiş art niyetle yazı eklememiş bir insanım

formda tartışma yaratmayla suçlanmak beni incitti sadece fikrimi söylemek istemiş olmak ki bazı sözleri bile havada bırakıp yazmamıştım sitede huzursuzluk olur diye sonraki mesajlar aldı başını gitti

sanırım yazımı sadece sitedeki kısıtlamaya baglayan arkadaşlar oldu bense asıl yaşamlarımızın ta kendisini hedef almıştım

sevgiyle kaldık

aaaa şaka gibi neden ole bi kural koyulmuşki??? bir çok yazıda buda dan budizm den v.s bahsedildigini goruyorum.. budism felsefesi uzerine kurulumu burası yoksa?? kafam karıstı ole olsa bile iseteyen istedigini solemeLi.. insan nasıl kendini rahat huzurlu hissediosa ona gore konusmalı davranmalı.. sahsen bende islamiyete inanıorum ve cok seviorum dinimi.. sasırdım bu duruma neseee....
falanfilan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla