Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-05-2008, 10:59 PM   #8 (permalink)
comte
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute
Standart Ynt: İstediğiniz kaderi oluşturabilmek için nefes teknikleri

Sevgili cent üstad...

Öncelikle güzel paylaşımlarda bulunman sebebiyle sana çok teşekkür ederek saygı ve selamlarımı sunuyorum...

Burada paylaşılan bir konu bazen, gereğinden fazla büyütülüp uzatılıyor...

Tartışma haline getiriliyor...

Bundan ben de pek hoşnut değilim.

Moderatörler de ister istemez müdahale ediyor...

Bu kez de onların söylediklerinden yeni bir tartışma konusu yaratılıyor...

Böylece konu bambaşka ortamlarda seyretmeye başlıyor...

Herkes, ister ateist olsun, isterse dindar olsun...Ne olursa olsun...Herkese saygı duymalıyız bence....

Sadece dini konularda değil, başka konularda da bazı paylaşımlara hemen karşıt tepkilerle cevap verilebiliyor...

Ama bu tip durumlarda, daha geniş ve daha sağduyulu olursak konu kendiliğinden kapanır gider bence...

Bu sitenin kardeşlik ve hoşgörü sitesi olduğu düşüncesindeyim...Burada birçok insan kendini bulmakta ve hayata yeniden başlamakta. Bu da, buradaki sevgi, hoşgörü ve dostluk sayesinde olmakta.. super Karşılıksız herkes için bir şeyler yapmaya gayret gösteren başta Hayal Abla, Shamanic ve hatta siz de bütün bildiklerinizi burada paylaşıyorsunuz...(Bu konuda da ayrıca teşekkür ediyorum).. Bu da, ben dahil bir çok arkadaşın buraya ilgi duyup paylaşımlarda bulunmasını sağlıyor...

Konuyu, Bütün dünyada ilgiyle takip edilen ve hoş görünün sembolü olan Hz. Mevlâna'nın bir sözüyle tamamlayayım...

Gel, gel, ne olursan ol yine gel,
ister kafir, ister mecusi,
ister puta tapan ol yine gel,
bizim dergahımız, ümitsizlik dergahı değildir,
yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel...

Şu toprağa sevgiden başka bir tohum ekmeyiz,
Şu tertemiz tarlaya başka bir tohum ekmeyiz biz...
Beri gel, beri ! Daha da beri ! Niceye şu yol vuruculuk ?
Madem ki sen bensin, ben de senim, niceye şu senlik benlik...
Ölümümüzden sonra mezarımızı yerde aramayınız!
Bizim mezarımız âriflerin gönüllerindedir

Sağlıcakla...

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla