Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-05-2008, 09:23 PM   #10 (permalink)
gunesim
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough
Standart Ynt: ZİHİN GÜCÜYLE ZENGİN OLMAK

Alıntı:
gunes Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
gunes Nickli Üyeden Alıntı
grafik tasarım kursuna yazıldım evde bilgisayarda çalışmam lazım. ama bilgisayarım yandı. yeni bilgisayar alabilmem için param yok. çok borçlarım var acil para bulmam lazım. zengin olmak istiyorum ben hemen 96
arkadaşlar çekim yasası gerçekten işe yarıyor. gelişme olursa sizinle paylaşacağımı söylemiştim. bilgisayar almak için para bulmama bile gerek kalmadı. hediye geldi. bu olay bana istemenin olumlu duşünme gücünün gerçekten var olduğunu bir kez daha ispatladı bana.

daha önce çekim yasasıyla ilgili paylaştığım bir olayı tekrar gönderiyorum
"Ben Pozitif enerjiyi sevgiyle kabul ediorum. Benimle çalışmasına derinden izin veriyorum.Bolluk, aşk, sevgi, sağlık, başarı, mutluluk benim hakkım. Tüm bunları kendime çekiyorum. Ve bedenimi sarmalarına derinden izin veriyorum.Kıskançlık, korku , endişe, güvensizlik ve tüm olumsuz düşünceleri iade ediyorum ve bu tür duyguları kesinlikle kabul etmiyorum.
Pozitif enerjilerle uyumlanıyorum.
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla