Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-10-2009, 12:33 PM   #4 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: selam / durgunluk dönemi

durgunluk dönemi bende de meydana geliyor...
özellikle de telkinleri ilk dinlediğimde bir dönem böyle olmuştu...durgunluğun yanısıra telkin dinlerken sanki hipnotize olmuşum gibi o sese konsantre oluyor ve aklımı başka şeye veremiyordum...şaşkınlık ve boşluk hissi gibi dalgınlık gibi birşeydi...
telkini dinlemediğim saatlerdede aynı durum devam ediyordu gözlerim bile sabit bakıyordu....hani beklenmedik bir olay anında şok geçirirsiniz donar kalırsınız ve ne tepki vereceğinizi bilemezsiniz...hatta buna haliniz bile yoktur ya....onun gibi birşey...
bi süre sonra geçmişti...(bunu beynin telkinlere alışmasına özümsemesine kanıksamasına yorumluyorum)

ama listeme yeni bir telkin daha ekledikten sonra aynı durum tekrar ediyor...ve böyle oluşu yukarıda yaptığım yorumu güçlendiriyor..beyin yeni programı ezberleyene kadar bir afallama dönemi yaşıyor...alışıp kanıksadıktan sonra da günlük hayatımdaki diğer şeylere de dikkatimi verebilir duruma geliyorum
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla