Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-10-2009, 12:30 PM   #17 (permalink)
öğrenci21
Teğmen

öğrenci21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 43
22 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
öğrenci21 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Uyarı! Yorum yazanlar.

Alıntı:
kadirayvaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar son zamanlarda dikkat ediyorum. bazı arkadaşlar dinleyeli 1 gün oldu 2 gün oldu.kendimi harika hissediyorum. Hiç kendimi böylesine harika hissetmemiştim falan vs. yazılar yazıyorlar. Bu durum birazda bizi gibi kıdemlilerin yazılarından kaynaklanıyor. siteye üye olan yeniler bizim tecrübelerimizden yararlanarak (hazıra konarak-dinlemesi gerekli süre kadar dinlemeyerek) yanılıyorlar. Sonrasında başım çok ağrıdı,dalgalanma oldu,kendimi çok kötü hissediyorum gibi şikayetleri birbiri ardına sıralıyorlar. Ondan sonra siteye yeni gelen üyeler muallakta kalıyorlar.Bu telkinler gerçekten işe yarıyor mu,yaramıyor mu? Benim tavsiyem yeni üye olanlar; Atakan bey'in dediği gibi önce 70-80 saat kadar ego güven güçlendirici-suçluluk duygularını dinleyip ondan sonra yorumlarını yazsınlar.dalgalanma yaşıyorlarsa yaşasınlar,kendindeki negatif ve pozitif etkileri test etsinler,ondan sonra kar zarar hesabı yaparak yorumlarını yapsınlar.farkında olmadan birbirimizin kafasını karıştırmayalım diye düşünüyorum.Kıdemli arkaşlarımın yorumlarını bekleyerek konuyu tartışmaya açıyorum.
size katılıyorum bende bir çaylak olarak (daha 2.günüm) 1 hafta sonunda durumumla ilgili yorum yazmaya karar verdim şu anda sadece başım ağrıyo biraz zaten başka da vücudumun verdiği bir tepki yok şimdiden beklemiyorum zamanla olacak herşey zamanla etki göstermeye başlayacak sabretmeyi öğrenmeliyiz bence
öğrenci21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla