Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-10-2009, 05:51 PM   #57 (permalink)
öğrenci21
Teğmen

öğrenci21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 43
22 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
öğrenci21 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: başkalarının görüşlerini önemsemeyen varmıı?

Alıntı:
gülpor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar slm,aslında herkesi olduğu gibi kabul eden biriyim ,fakat yaşadığım yerdeki insanlar ve davranışları sanki benim bu sabrımı denemek istercesine benim aleyhime gelişiyo,insanlardan onay falan beklediğim yok ama insanlar cehaletin bütün özgürlüğünü kullanarak sizin sınırlarınıza girip darmadağın edip çıkıp gidiyorlar,çoğunuz izin vermeyin diyebilirsiniz, ama bunu bile anlayacak kapasitede değiller,yani anlatmaya kalksanız anlamıycaklar,kavga bile etmek nafile bir çaba...sonuç kendi kendinize sinirlenmekle kalıyosunuz,bazen diyorum cahil ve sorumsuz olmak daha eğlenceli galiba,offf ya yardım edin bana,ne işim var burda benim ,rüyadamıyım yoksaaa,neyse arkadaşlar hoşçakalın yazdım işte böyle bugün ,ben ağlamaya gidiyorum
ayy kıyamam ben sana yaa yapma böyle olur mu hiç öyle şey benim yaşadığım yerde böyle bende aslında umursuyorum ama annem bi laf der unutma padişahın arkasından bile konuşurlar dedikodu yaparlarmış...anladın mı şimdi yani salla kısaca ben doğuda yaşıyorum izmirliyim çok da zorlanıyorum bende senin gibi umursuyorum ama inan değmiyor ben yavaş yavaş bunu üzerimden atacağımı düşünüyorum bugün cdmi de sipariş ettim düzeleceğini biliyrum inanıyorum sende inan kendine güven bizde aşabiliriz bu problemi umudunu yitirmem oldu mu?
öğrenci21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla