Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-05-2008, 11:46 AM   #25 (permalink)
kübrayigit
Teğmen

Tesekkür: 6
32 Mesajinıza toplam 117 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kübrayigit is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Anket:su sesli telkinlerin etkisi diğer telkinlere göre etkisi az mı?

su sesi telkini dinliyorum bende.etkili oluyor .daha önce ney versiyonunu dinlemiştim bi kaç gün o daha bi kafa şişiriyor gibi geldi bana.mudokon ney sesinin baş ağrısı yaptığını su sesinden etkili olabileceğini yazmışsın ama katılmıyorum.çünkü normal de en sevdiğimiz herhangi bir sesi bile bu kadar uzun dinlesek başımız şişer,ağrır.rahatsız oluruz.ama su sesi öyle değil direk algılıyamıyorsun .evde bulaşık makinası yada çamaşır makinası hatta musluk sesi kadar alışkın olduğumuz bir ses.dolayısıyla daha rahat dinleniyor.ayrıca su sesinde telkinler duyulmuyor demişsin.mp3den kulaklıkla dinlerken sesi kıstığım için telkinler hiç duyulmuyordu ama şu an bilgisayarda dinliyorum ve gayet rahat duyuluyor telkinler.anketine oy verdim zaten su sesi etkili bence
kübrayigit isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla